Cíl!!!

28. 5. 2023

Dobojováno, dokocháno, dojeto a dopito. Poslední sklenky šampaňského jsou prázdné a 41. ročník závodu Praha - Doksy je ukončen. Děkujeme všem co se podíleli, závodníkům za účast a jejich výkony, všem co se zasloužili o uspořádání závodu za jejich čas, trpělivost a nasazení. Děkujeme sponzorům za pomoc a hodnotné ceny, stejně jako úřadům za vstřícnost a polici za asistenci.
Výsledky jsou již na svém místě a po kliknutí na název kategorie se vám zobrazí i výsledky dané kategorie. Bylo to povedené čtvrteční odpoledne a tak se nezbývá těšit na další, 30. května 2024...

Výsledky

Předstartovní informace

16. 5. 2023

Proběhlo upřesnění propozic ohledně startu. Ten se uskuteční dle plánu v 16:00h. pro I. balík a v 16:10h. pro II. balík ve Všetatech v ulici Smetanova u památníku Jana Palacha. A nesmí chybět ani tradiční plakát.

Plakát

Již za 14. dní

9. 5. 2023

Start se blíží, přípravy finišují, nervozita stoupá. A všímají si toho i na roadcycling.cz. Děkujeme a na všechny se moc těšíme!

Roadcycling.cz

Legenda ožívá

1. 5. 2023

Na konci roku 2022 se uskutečnilo setkání VLKa s vedením CK Vinohradské Šlapky, kde došlo k zásadní dohodě. Zakladatelé jednoho z nejstarších amatérských silničních závodů v ČR Praha – Doksy (VLK se souhlasem Michala Kokty) předali své léta hýčkané dítko do péče cyklistů CK Vinohradské Šlapky, kteří se zavázali vrátit Doksy do předcovidové velikosti.

Propozice